Vyrábíme kuchyně, ve kterých se jídlo připravuje téměř samo

Díky ideálně zvoleným plochám a logickému uspořádání v nové kuchyni již neztratíte ani minutu. Postup výroby oblíbených pochoutek má svoji posloupnost a ta je směrodatná pro návrha  realizaci té správné kuchyně na míru pro Vás.

Také si již představujete novou kuchyni a sbíhají se Vám sliny? Nestyďte se, zavolejte a tu správnou kuchyni společně upečeme.

Kuchyně Hronov

Pro zákazníka byla dodána větší kuchyně do tvaru částečného U, která svým ergonomickým zpracováním pomáhá šetřit čas, vše je v kterémkoliv okamžiku při ruce. Výroba kuchyně od zadání po dokončení montáže trvala 3 týdny.

Standardní kuchyně

Někdy si člověk odpustí supermoderní vymoženosti a vsadí na tradiční vzhled i materiály. To je i případ této kuchyně dodané pro zákazníka v Náchodě.

Malá kuchyně Náchod

Pro potřeby kvalitního využití malých prostor kuchyně byla dodána minimalistická kuchyně s maximálním využitím úložných prostor.

Moderní kuchyně

Vyrábíme a dodáváme i moderní kuchyně podle posledních designových trendů. Záleží pouze na Vaší fantazii.


(Omluvte prosím sníženou kvalitu fotografie)

Ukázky montáže kuchyně

Pro Vaší představu přikládáme několik fotografií z montáže kuchyně. Přijedu s připravenou kuchyní, vše v maximální možné čistotě, namontuji, uklidím. Takže nejen že budete spokojeni s novou kuchyní z pohleu kvality, ale také Vás její výměna bude stát minimum času a nervů. Neváhejte a zeptejte se na možnosti ještě dnes.